ALDE Dâmboviţa a depus lista candidaţilor pentru consiliul judeţean; Georgică Dumitru deschide lista

ALDE Dâmboviţa a depus lista candidaţilor pentru consiliul judeţean; Georgică Dumitru deschide lista

Deputatul Georgică Dumitru, preşedintele organizaţiei judeţene ALDE Dâmboviţa, deschide lista de candidaţi ALDE la Consiliul Judeţean Dâmboviţa.

ALDE Dâmboviţa a depus, marţi, la Biroul Electoral Judeţean, lista de candidaţi la consiliul judeţean.

COMUNICAT DE PRESĂ

ALDE Dambovita: o „Altfel de abordare”pentru Consiliul Judetean 

O „Altfel de abordare” este mesajul electoral al ALDE Dâmbovița, care anunță că în cursul zilei de azi, 26 aprilie a.c., a depus lista completă a candidaturilor consilierilor pentru Consiliul Județean Dâmbovița.

Evenimentul de depunere al candidaturilor reprezentanților ALDE pentru Consiliul Județean Dâmbovița a avut loc la ora 13.00 la sediul Biroului Electoral Judetean, nr. 16 din Târgoviște.

Lista consilierilor ALDE Dâmbovița pentru Consiliul Județean este deschisă de deputatul Georgica DUMITRU si Ionel PETRE. Alături de acestia se află:

  1. Cristina SIMA – Jurist
  2. Auras SOCOTEANU – Administrator
  3. Aurel DIAMANDI – Director
  4. Dumitru BARBU – Arhitect
  5. Valentin PETRE – Economist
  6. Vasilica SURUGIU – Inspector
  7. Corneliu CHITULESCU – Economist
  8. Elvis Ionut NEGUT – Economist
  9. Andrei BARLOG – Economist
  10. Dorin Adrian ECONOMU – Inginer
  11. Daniela GEORGESCU – Jurist
  12. Corneliu STANICA – Asistent Medical
  13. Florin TOADER – Director Imagine
  14. Daniel DRAGOI – Administrator
  15. Adina Roxana LAZAR – Economist
  16. Emilia GHITA – Profesor
  17. Ion FLOREA – Contabil
  18. Aurel MARINESCU – Jurist
  19. Nicolae PREDA – Administrator
  20. Nicu IONETE – Inginer
  21. Romeo NAVRAPESCU – Inginer
  22. Florin TICHIE – Inginer
  23. Ion RADU – Jurist
  24. Adrian VOICA – Economist
  25. Viorel DRAGOESCU – jurist
  26. Ionut Cristian VALU – Inginer
  27. Alexandru Daniel NITU – Inginer
  28. Robert Gabriel NITA – Economist
  29. Daniela Ana CRETOIU – Economist
  30. Roxana Elena MOSOR – Sociolog
  31. Adrian MOACA – Student
  32. Iulian MIRICIOIU – Tehnician Proiectant
  33. Ioachim POPESCU – Inginer Economist
  34. Gabriel CHISULESCU – Fizician
  35. Vasile JURAVLE – Inginer
  36. Ion BUNOIU – Tehnolog Tehnician
  37. Emil BURTOIU – Inginer
  38. Ion ILIE – Administrator
  39. Petre PRODAN – Tehnician Agricol
  40. Marian DAN – Croitor
  41. Niculae BAILA – Frigotehnist
  42. Gheorghe STAN – Lucrator Comercial

Departamentul de comunicare ALDE Dâmbovița



Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.